Uczyń z każdej przeszkody
swoją szansę...
« powrót
25
maja

Regaty - You Tuberów, Węgorzewo.

Żeglarskie Mistrzostwa Polski YouTuberów o Puchar Róży Wiatrów to pierwsze w naszym kraju wydarzenie sportowe stworzone z myślą o polskich YouTuberach. Zawody mają formę zabawy, ale organizowane są w randze Mistrzostw Polski. Zawodnikom nie brakuje więc ducha sportowej rywalizacji, przecież każdy chce sięgnąć po tytuł najlepszego żeglarza!
Ta trzydniowa impreza to jednak nie tylko regaty; to także doskonała okazja do spotkania się twórców YouTube’a z całej Polski w jednym miejscu.
W tym roku 50 You Tuberów po raz kolejny będzie dla Podopiecznych Fundacji "Pokonaj raka". Charytatywny Live poprowadzi niezawodny DeeJayPallaside i Cyber Marian.

Cyber Marian jako pierwszy You Tuber wzorem hollywoodzkich gwiazd odciśnie swą łapę w Alej Gwiazd w Węgorzewie. Odcisk znajduje się obok Ekomariny przy Bulwarze.

Dziękujemy Wszystkim ofiarodawcom. Nasze serca kierujemy szczególnie do Bartek Milewski z Róźy Wiatrów, Michał Jesionowski z kanału Miłośnicy czterech kółek, DeeJayPallaside, ŚmiechawaTV oraz sprawcy "zamieszania" Cyber Mariana.

Fundacja Pokonaj raka

ul. Legionów 107 "D" / 15 81-472 Gdynia tel.:+48 607 33 93 30
KRS: 0000 387 370 Numer konta: 83 1240 5354 1111 0010 3987 9801

Opowiedz swoją historię

To miejsce jest dla Ciebie!Osoby, która chce się podzielić swoim doświadczeniem w walce nie tylko z chorobą lecz również z codziennością. Dzięki Tobie i Twojej historii wiele osób nie będzie się czuło samotnie
Jesteśmy członkiem