Uczyń z każdej przeszkody
swoją szansę...
« powrót
14
listopada

Spotkania z inicjatywy Biura Rzecznika Praw Pacjenta i Podopiecznych.

Docieramy tak jak działamy. Lubimy małe miejscowości od północy po południe. Od Brzegu ku Biskupcowi k.Olsztyna. Z inicjatywy Biura Rzecznika Praw Pacjenta oraz uczestników naszych aktywności: Bogusi i Andrzeja serdecznie zapraszamy na spotkania, marsze oraz wspólne przełamywanie barier związanych z chorobami.

Garść szczegółów na plakatach. W Brzegu maszerujemy 16 listopada br. a w Biskupcu 19 listopada br.


Z inicjatywy uczennicy I LO im. Karola Marcinkiewicza w Poznaniu, 16 letniej Zuzanny Markiewicz Fundacja "Pokonaj raka" objęła swym Patronatem projekt społeczny "Nie Wycofuj Się Rakiem", realizowany w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii w roku szkolnym 2019/ 2020. Zuzanna jest byłą Pacjentką chorowała na chłoniaka, dziś swym doświadczeniem dzieli się podczas spotkań z młodzieżą. Brawa dla Zuzanny, Rodziców oraz Przyjaciół.

Zapraszamy na wywiad z Panią Profesor Katarzyną Derwich, przeprowadzony przez Zuzannę i Przyjaciółkę:

https://www.youtube.com/watch?v=R1xbbQK3fMc&t=488s


DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE :)


A Szefostwo cały czas się dokształca, dziś cały dzień spędzimy słuchając wykładu dr Krzysztof Adamowicz w ramach VI edycji studiów podyplomowych Psychoonkologia Kliniczna. Pan dr. K.Adamowicz jest specjalistą w zakresie onkologii klinicznej, Kierownik Poradni Onkologicznej Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie oraz starszym asystentem w Oddział Chemioterapii Wojewódzkiego Centrum Onkologii w Gdańsku, zajmuje się oceną jakości życia pacjentów leczonych paliatywnią chemioterapią. Uhonorowany przez starostę Gabrielę Lisius "Bursztynowym Gryfem". To jedna z najbardziej prestiżowych nagród przyznawana przez powiat wejherowski.
Dr Krzysztof Adamowicz to nie tylko lekarz z zawodu, to człowiek, który pomaga z powołania. Jak piszą sami pacjenci "Leczy i przywraca nadzieję". A dowodem sympatii jest fakt, że trzykrotnie został uznany za najbardziej przyjaznego lekarza w rankingu Fundacji Onkologicznej : Alivia - Onkomapa". Uznanie wyjątkowe, tym bardziej, że został wyłoniony przez pacjentów na tle 2579 lekarzy z całej Polski.


Fundacja Pokonaj raka

ul. Legionów 107 "D" / 15 81-472 Gdynia tel.:+48 607 33 93 30
KRS: 0000 387 370 Numer konta: 83 1240 5354 1111 0010 3987 9801

Opowiedz swoją historię

To miejsce jest dla Ciebie!Osoby, która chce się podzielić swoim doświadczeniem w walce nie tylko z chorobą lecz również z codziennością. Dzięki Tobie i Twojej historii wiele osób nie będzie się czuło samotnie
Jesteśmy członkiem